HAL EHWAL PELAJAR DAN ALUMNI

Mengenai Kami

Unit Hal Ehwal Pelajar

Unit Hal Ehwal Pelajar, UTMSPACE : 03 – 2728 6571/6555 (KL) /07 – 531 8027 (JB)

Kolej Kediaman Siswa Jaya, UTM KL

Bil Nama Jawatan No. Tel
1 Dr. Mohamed Azlan Bin Suhot Pengetua 013-3931117
2 Dr. Nor Fazilah binti Mohd Hashim Felow 0176981685
3 Puan Su Zalpha binti Mohamed Felow 0122399837
4 Encik Mohmad Syafiq bin Samsudin Felow 0129216569
5 Encik Muhamad Aswat Maula Zulkefli Felow 0196166190
6 Encik Nabil Hazwan bin Muhamad Hasim Felow 0179702414
7 Encik Radhir Sham bin Mohamad Felow 0123578593

Kediaman Luar Kampus, UTM KL

Bil Nama Jawatan No. Tel
1 En. Mohamad Firdaus Bin Majid Felow 017-698168

Kolej 9 & 10, UTM JB

Bil Nama Jawatan Telefon/Emel
1 Prof. Madya Ts. Dr. Abdul Rahman bin Tamuri Pengetua 012-7304813 / rahmantamuri@utm.my
2 En Shahrel Ahmad bin Shuhel Ahmad Felow 010-7095814 /shahrelahmad@utm.my
3 En. Mohd Zaini bin Azizan Felow 019-7790096 / zaini@utmspace.edu.my
4 En. Muhammad Hafizuddin bin Ripin Felow 019-4489129/30168 / mhafizuddin@utm.my
5 Dr. Mohamad Amir bin Shamsudin Felow 017-7643439/57164 / amirshamsudin@utm.my
6 Cik Rahizah binti Abd Rahiman Felow 010-4143569 / rahizah.ar@utm.my
7 Pn. Siti Fawziah binti Mohd Noor Felow 017-7669796 / sitifawziah@utm.my
8 Ain Ajeerah binti Ramli Pem. Felow 013-7984475 / ainajeerah96@gmail.com
9 Nor Shahira binti Md Rudin Pem. Felow 011-19116519 / shahiramrudin@gmail.com
10 Nurnajwa Syuhada binti Che Abd Talib Pem. Felow 013-9474370 / Nnsyuhada1997@gmail.com
11 Nurfadhila Nasya binti Ramlee Pem. Felow 019-7364916 / nurfadhilanasya24@gmail.com
12 Atieya binti Abdul Hadi Pem. Felow 013-7173212 / atieya@graduate.utm.my
13 Muhammad Qadri bin Rusli Pem. Felow 019-6664395 / qadri4395@gmail.com
14 Fahmi bin Ibrahim Pem. Felow 011-70092712 /  fbi2712@gmail.com

Pusat Kesihatan UTM

Bil Kampus Tel Kecemasan
1 UTM KL +603-2615 4457/4905 +603-2615 4309
2 UTM JB +607-5537233/7223 +607-5530999

Hubungi Kami

Unit Hal Ehwal Pelajar
Blok H, Universiti Teknologi Malaysia Kuala Lumpur
Jalan Sultan Yahya Petra,
54100 Kuala Lumpur.
Tel : 03 – 2728 6571/6555

Unit Hal Ehwal Pelajar
Aras 4, Blok T05,
Universiti Teknologi Malaysia,
81310 Skudai, Johor.
Tel : 07 – 531 8027
Email : hepspace@utmspace.edu.my

Muat Turun : Borang Maklumbalas Pelanggan