Senarai Penerima
KUMPULAN PERTAMA
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | GOH YONG SHENG | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
2 | LOIS CHONG XIAO SHIUAN | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
3 | MUHAMMAD HARRIEEZ ISKANDAR BIN HASBULLAH | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
4 | ANITH SOFIAH BINTI DARASID | DIPLOMA PENGURUSAN |
5 | EDDRINNI SOFEA BT MOHD NASIR | DIPLOMA PENGURUSAN FASILITI |
6 | NOR IZZAH BINTI ROSLEE | DIPLOMA PENGURUSAN HARTA TANAH |
7 | NUR SYUHADA BINTI ISMAIL | DIPLOMA PENGURUSAN HARTA TANAH |
8 | NUR ALIAH ELLYANA BINTI ABDULLAH | DIPLOMA PENGURUSAN TEKNOLOGI |
9 | KRISNAVENII A/P RAJAN | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
10 | WONG WEI KENG | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
KUMPULAN KEDUA
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | MUHAMMAD ZAKARIA BIN ROZMAN | DIPLOMA KEJURUTERAAN ELEKTRIK (KUASA) |
2 | LEE WUN HUA | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
3 | MUHAMMAD DANIAL BIN RUSMADI | DIPLOMA PENGURUSAN FASILITI |
4 | NURIN ATIQAH BINTI OSMAN | DIPLOMA PENGURUSAN FASILITI |
5 | NUR NATASYA BINTI ZAMANEE | DIPLOMA PENGURUSAN TEKNOLOGI |
6 | INTAN SYAZRIENA BT MOHD SHAHIDON | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
7 | SITI NURAIN BINTI HAFIZ GOH | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
KUMPULAN KETIGA
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | CALEB HO SIAW YONG | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
2 | LIM JUNTHAI | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
3 | MOHAMAD NAJIB BIN MOHAMAD NORDIN | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
4 | NUR AIZA AMIRAH BINTI MASUNATA | DIPLOMA PENGURUSAN FASILITI |
5 | NOOR ALIA BINTI MOHAMAD | DIPLOMA PENGURUSAN PENGANGKUTAN REL |
6 | ABDURRAHIM SYAH BIN ERWIN SYAH | DIPLOMA PENGURUSAN TEKNOLOGI |
7 | LIYANA SARI BINTI AHMAD NIZAM | DIPLOMA PENGURUSAN TEKNOLOGI |
8 | TEOH SHU JOU | DIPLOMA UKUR BAHAN |
KUMPULAN KEEMPAT
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | LOOI CHUN WEN | DIPLOMA KEJURUTERAAN ELEKTRONIK |
2 | SITI ZULAIKHA BINTI ZAIMI | DIPLOMA PENGURUSAN HARTA TANAH |
3 | NURUL ARIESSYA BINTI ABDUL LATIF | DIPLOMA PENGURUSAN INDUSTRI HALAL |
4 | THEVAYANI A/P SIVALINGAM | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (MULTIMEDIA) |
5 | KHAIRATUN HISAN BINTI HAMZAH | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
6 | KHOO ANN HONG | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
7 | MASYITAH BINTI MUSTAPHA | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
8 | NURUL HUSNA BINTI AHMAD RADZUAN | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (TEKNOLOGI MAKLUMAT) |
9 | CHANTEL LIM YUAN JUN | DIPLOMA UKUR BAHAN |
10 | LEE MEI TING | DIPLOMA UKUR BAHAN |
KUMPULAN KELIMA
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | AUNI AFIFAH BINTI KHUZAIRY | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
2 | NURUL AIN BINTI MUHAMMAD FAUZI | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
3 | PUTERI SOFIA BINTI MOHD NOOR | DIPLOMA KEJURUTERAAN KIMIA |
4 | MUHAMMAD DANIEL BIN MOHAMAD NAZRI | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
5 | TAN ZHI JIANG | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
6 | ANIS SOFIA BT MOHD KAMARUDDIN | DIPLOMA PENGURUSAN INDUSTRI HALAL |
7 | ANIQ FARHAN BIN MOHD ADIB | DIPLOMA PERAKAUNAN |
8 | NUR ALYA ATIKAH BINTI MOHAMAD ZAIDI | DIPLOMA PERAKAUNAN |
9 | IZNURIN FATIHAH BINTI MD FAIZAL | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
10 | TAHNUSSRI A/P MORTHY | DIPLOMA SAINS KOMPUTER (MULTIMEDIA) |
KUMPULAN KEENAM
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | AHMAD FAIZ BIN MOHD SOBRI | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
2 | SITI NOR SYAKILA BINTI HASHIM | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
3 | SITI NURSYUHADAH BINTI ANUAR | DIPLOMA PENGURUSAN HARTA TANAH |
4 | SYEIRIENA ZULAIKHA BINTI MOHAMAD FUAD | DIPLOMA PENGURUSAN OPERASI PENGANGKUTAN REL |
5 | SHIUM YING XU | DIPLOMA PERAKAUNAN |
6 | ONG NIAN XIN | DIPLOMA PERANCANGAN BANDAR & WILAYAH |
7 | MEERASHNI A/P THRUMOORTHY RAO | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
8 | MUHAMMAD FARIS BIN ADNAN | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
9 | MUHAMMAD MUDABBIR BIN SHAHREN | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
10 | HUMAIRAH BINTE ABDUL RAHMAN | DIPLOMA UKUR BAHAN |
11 | SEREENA BINTI SHAHAYA | DIPLOMA UKUR BAHAN |
12 | WONG JUIN CHEE | DIPLOMA UKUR BAHAN |
KUMPULAN KETUJUH
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | JONEL LOW YI XUN | ASASI SAINS FIZIKAL |
2 | MOHAMAD NORASYRAF BIN NORMAN | ASASI SAINS SOSIAL |
3 | NG XIN PEI | ASASI SAINS FIZIKAL |
4 | SERENE SOO RUI MING | ASASI SAINS FIZIKAL |
5 | SITI ZAITUN BINTI ABDULLAH | ASASI SAINS SOSIAL |
6 | TAN JUN HONG | ASASI SAINS FIZIKAL |
7 | AIDA NUR AMALINA BINTI SUMARTO | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
8 | AWANG SHAHRUL BIN AWANG ARDUKA | DIPLOMA PENGURUSAN TEKNOLOGI |
9 | DARWISY BATRISYIA BINTI IDZRAL AZWADY | DIPLOMA UKUR BAHAN |
10 | MUHAMMAD SHAFWAN BIN ANAS | DIPLOMA PENDIDIKAN PENGAJIAN ISLAM |
11 | NGING WEI HAO | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
12 | NUR FARAH SYUHADA BINTI NOOR SHAMSURIJAL | DIPLOMA KEJURUTERAAN AWAM |
13 | NUR FATIHAH BINTI MOHAMAD | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
14 | NUR IRDINA PUTRI BINTI AWANG ABDUL HISHAM | DIPLOMA SENI BINA |
15 | PUTERI ALESYA HAZRIENA BINTI ZAINAL ABIDIN | DIPLOMA KEJURUTERAAN MEKANIKAL |
16 | WONG TIEN FUNG | DIPLOMA SAINS KOMPUTER |
17 | NAHDHATUL WAHDAH BINTI MOHD NOR | DIPLOMA KEJURUTERAAN ELEKTRIK |
18 | AMIRA SOLEHAH BT AHMAD SYAUQEY | DIPLOMA PERUBATAN MELAYU |
KUMPULAN KELAPAN
BIL | NAMA PENERIMA | PROGRAM |
1 | ABDUL SHAHRUL AZRAF BIN ABDUL AZIZ | SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJIAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN |
2 | FAZREEN IZZANIE BIN HADI NAZREEN JULIAN | SARJANA MUDA PENGURUSAN (TEKNOLOGI) DENGAN KEPUJIAN |
3 | MOHAMMAD AKMAL BIN SAJAT | SARJANA MUDA PERAKAUNAN DENGAN KEPUJIAN |
4 | MUHAMMAD HAIKAL BIN ZAINI | SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJIAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN |
5 | NURUNNAZIHAH BINTI AHMADAN | SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJIAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN |
6 | NUR MUBIN BIN ONN | SARJANA MUDA PENDIDIKAN (PENGAJIAN ISLAM) DENGAN KEPUJIAN |
7 | ALIFF NAJMI BIN HARUN | SARJANA MUDA PENGURUSAN (TEKNOLOGI) DENGAN KEPUJIAN |
8 | NIWAHSHINI A/P LOGANATHAN | SARJANA MUDA PENTADBIRAN PERNIAGAAN (PERNIAGAAN ANTARABANGSA) (DENGAN KEPUJIAN) |
Hubungi Kami
Bahagian Hal Ehwal Pelajar dan Alumni
Tel : 03 – 2728 6570/6571/6555 (Kuala Lumpur) / 07-531 8027 (Johor Bahru) / 07-531 6022 (Alumni)
HP : 013 – 274 2012 / 017 – 377 2077 / 013 – 277 7214
Emel : hepspace@utmspace.edu.my (Hal Ehwal Pelajar), alumni@utmspace.edu.my (Alumni)